226TTA050M
| سازندگان: | Illinois Capacitor |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Aluminum Electrolytic Capacitors |
| برگه داده ها: | 226TTA050M |
| توضیحات: | CAP ALUM 22UF 20% 50V AXIAL |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Illinois Capacitor |
| دسته بندی محصولات | Aluminum Electrolytic Capacitors |
| سری | TTA |
| رأی | - |
| بسته بندی | Bulk |
| تحمل | ±20% |
| خازن | 22µF |
| قسمت وضعیت | Active |
| برنامه | General Purpose |
| فاصله سرب | - |
| قطبش | Polar |
| نوع نصب | Through Hole |
| بسته بندی/مورد | Axial, Can |
| ولتاژ-دارای | 50V |
| طول عمر @ دما. | 2000 Hrs @ 85°C |
| اندازه/ابعاد | 0.248" Dia x 0.512" L (6.30mm x 13.00mm) |
| ارتفاع نشسته (حداکثر) | - |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
| اندازه زمین کوه سطح | - |
| جریان موج دار @ فرکانس پایین | 85mA @ 120Hz |
| موج در حال حاضر @ فرکانس بالا | 130.05mA @ 50kHz |
| ESR (مقاومت در برابر سری معادل) | 9.0429Ohm @ 120Hz |
در انبار 1359 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.63 | $0.62 | $0.61 |
حداقل: 1