188LBA200M2EH
| سازندگان: | Illinois Capacitor |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Aluminum Electrolytic Capacitors |
| برگه داده ها: | 188LBA200M2EH |
| توضیحات: | CAP ALUM 1800UF 20% 200V SNAP |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Illinois Capacitor |
| دسته بندی محصولات | Aluminum Electrolytic Capacitors |
| سری | LBA |
| رأی | - |
| بسته بندی | Bulk |
| تحمل | ±20% |
| خازن | 1800µF |
| قسمت وضعیت | Active |
| برنامه | General Purpose |
| فاصله سرب | 0.394" (10.00mm) |
| قطبش | Polar |
| نوع نصب | Through Hole |
| بسته بندی/مورد | Radial, Can - Snap-In |
| ولتاژ-دارای | 200V |
| طول عمر @ دما. | 2000 Hrs @ 85°C |
| اندازه/ابعاد | 1.378" Dia (35.00mm) |
| ارتفاع نشسته (حداکثر) | 1.969" (50.00mm) |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
| اندازه زمین کوه سطح | - |
| جریان موج دار @ فرکانس پایین | 4.38A @ 120Hz |
| موج در حال حاضر @ فرکانس بالا | 6.4386A @ 10kHz |
| ESR (مقاومت در برابر سری معادل) | 138.16mOhm @ 120Hz |
در انبار 124 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $8.36 | $8.19 | $8.03 |
حداقل: 1