SM262K10L
| سازندگان: | IXYS |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Solar Cells |
| برگه داده ها: | SM262K10L |
| توضیحات: | MONOCRYST SOLAR CELL 5.71W 6.91V |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | IXYS |
| دسته بندی محصولات | Solar Cells |
| نوع | Monocrystalline |
| سری | IXOLAR™ |
| قسمت وضعیت | Active |
| فعلی @ Pmpp | 1.02A |
| بسته بندی/مورد | Cells |
| ولتاژ @ Pmpp | 5.58V |
| اندازه/ابعاد | 8.661" L x 4.961" W x 0.083" H (220.00mm x 126.00mm x 2.10mm) |
| قدرت (وات)-حداکثر | 5.71W |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 90°C |
| ولتاژ-مدار باز | 6.91V |
| اتصال کوتاه (Isc) | 1.09A |
در انبار 83 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $80.58 | $78.97 | $77.39 |
حداقل: 1