SM111K06L
| سازندگان: | IXYS |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Solar Cells |
| برگه داده ها: | SM111K06L |
| توضیحات: | MONOCRYST SOLAR CELL 147MW 4.15V |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | IXYS |
| دسته بندی محصولات | Solar Cells |
| نوع | Monocrystalline |
| سری | IXOLAR™ |
| قسمت وضعیت | Active |
| فعلی @ Pmpp | 43.9mA |
| بسته بندی/مورد | Cells |
| ولتاژ @ Pmpp | 3.35V |
| اندازه/ابعاد | 1.65" L x 0.83" W x 0.09" H (42.0mm x 21.0mm x 2.3mm) |
| قدرت (وات)-حداکثر | 147mW |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 90°C |
| ولتاژ-مدار باز | 4.15V |
| اتصال کوتاه (Isc) | 46.7mA |
در انبار 973 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $5.47 | $5.36 | $5.25 |
حداقل: 1