SLPN005H10L
| سازندگان: | IXYS |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Solar Cells |
| برگه داده ها: | SLPN005H10L |
| توضیحات: | MONOCRYSTL SOLAR CELL 5.39W 6.3V |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | IXYS |
| دسته بندی محصولات | Solar Cells |
| نوع | Monocrystalline |
| سری | IXOLAR™ |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| فعلی @ Pmpp | 980mA |
| بسته بندی/مورد | Cells |
| ولتاژ @ Pmpp | 5.5V |
| اندازه/ابعاد | 8.780" L x 5.630" W x 0.079" H (223.00mm x 143.00mm x 2.00mm) |
| قدرت (وات)-حداکثر | 5.39W |
| دمای عملیاتی | - |
| ولتاژ-مدار باز | 6.3V |
| اتصال کوتاه (Isc) | 1A |
در انبار 85 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1