MLO230-16IO7
| سازندگان: | IXYS |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Thyristors - SCRs - Modules |
| برگه داده ها: | MLO230-16IO7 |
| توضیحات: | MODULE AC CONTROL 1600V ECO-PAC2 |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | IXYS |
| دسته بندی محصولات | Thyristors - SCRs - Modules |
| سری | - |
| بسته بندی | Bulk |
| ساختار | 1-Phase Controller - SCR/Diode |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Chassis Mount |
| بسته بندی/مورد | Module |
| شماره قسمت پایه | MLO |
| حالت ولتاژ خاموش | 1.6kV |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| تعداد SCRs ، دیود | 1 SCR, 1 Diode |
| جریان-نگه (Ih) (حداکثر) | 200mA |
| جریان-دروازه ماشه (Igt) (حداکثر) | 150mA |
| جریان در حالت (آن (AV)) (حداکثر) | 105A |
| ولتاژ-دروازه ماشه (Vgt) (حداکثر) | 1.5V |
| وضعیت فعلی (RMS) (حداکثر) | 180A |
| جریان-غیر عطف. خروش ۵۰, 60Hz (Itsm) | 2250A, 2400A |
در انبار 88 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $29.44 | $28.85 | $28.27 |
حداقل: 1