MCD162-16IO1
| سازندگان: | IXYS |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Thyristors - SCRs - Modules |
| برگه داده ها: | MCD162-16IO1 |
| توضیحات: | MOD THYRISTOR/DIODE 1600V Y4-M6 |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | IXYS |
| دسته بندی محصولات | Thyristors - SCRs - Modules |
| سری | - |
| بسته بندی | Bulk |
| ساختار | Series Connection - SCR/Diode |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Chassis Mount |
| بسته بندی/مورد | Y4-M6 |
| شماره قسمت پایه | MC*162 |
| حالت ولتاژ خاموش | 1.6kV |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| تعداد SCRs ، دیود | 1 SCR, 1 Diode |
| جریان-نگه (Ih) (حداکثر) | 200mA |
| جریان-دروازه ماشه (Igt) (حداکثر) | 150mA |
| جریان در حالت (آن (AV)) (حداکثر) | 190A |
| ولتاژ-دروازه ماشه (Vgt) (حداکثر) | 2.5V |
| وضعیت فعلی (RMS) (حداکثر) | 300A |
| جریان-غیر عطف. خروش ۵۰, 60Hz (Itsm) | 6000A, 6400A |
در انبار 23 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $55.04 | $53.94 | $52.86 |
حداقل: 1