KXOB22-12X1F
| سازندگان: | IXYS |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Solar Cells |
| برگه داده ها: | KXOB22-12X1F |
| توضیحات: | MONOCRYSTALLINE SOLAR CELL 630MV |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | IXYS |
| دسته بندی محصولات | Solar Cells |
| نوع | Monocrystalline |
| سری | IXOLAR™ |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| فعلی @ Pmpp | 44.6mA |
| بسته بندی/مورد | Cells |
| ولتاژ @ Pmpp | 500mV |
| اندازه/ابعاد | 0.866" L x 0.276" W x 0.074" H (22.00mm x 7.00mm x 1.80mm) |
| دمای عملیاتی | - |
| ولتاژ-مدار باز | 630mV |
| اتصال کوتاه (Isc) | 50mA |
در انبار 4151 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $1.95 | $1.91 | $1.87 |
حداقل: 1