IXYN100N65A3
| سازندگان: | IXYS |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Transistors - IGBTs - Modules |
| برگه داده ها: | IXYN100N65A3 |
| توضیحات: | IGBT XPT 650V 166A SOT-227B |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | IXYS |
| دسته بندی محصولات | Transistors - IGBTs - Modules |
| ورودی | Standard |
| سری | GenX3™, XPT™ |
| نوع IGBT | PT |
| قسمت وضعیت | Active |
| قدرت حداکثر | 600W |
| پیکربندی | Single |
| نوع نصب | Chassis Mount |
| NTC Thermistor | No |
| بسته بندی/مورد | SOT-227-4, miniBLOC |
| دمای عملیاتی | -55°C ~ 175°C (TJ) |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | SOT-227B |
| Vce (در) (حداکثر) @ Vce ، Ic | 1.8V @ 15V, 70A |
| جریان-کلکتور (آیسی) (حداکثر) | 170A |
| جریان-برش گردآورنده (حداکثر) | 25µA |
| ولتاژ جمع آوری تجزیه امیتر (حداکثر) | 650V |
در انبار 89 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $32.02 | $31.38 | $30.75 |
حداقل: 1