IXYA20N65C3
| سازندگان: | IXYS |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Transistors - IGBTs - Single |
| برگه داده ها: | IXYA20N65C3 |
| توضیحات: | IGBT |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | IXYS |
| دسته بندی محصولات | Transistors - IGBTs - Single |
| سری | XPT™, GenX3™ |
| نوع IGBT | - |
| نوع ورودی | Standard |
| شارژ دروازه | 30nC |
| قسمت وضعیت | Active |
| قدرت حداکثر | 230W |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB |
| وضعیت تست | 400V, 20A, 20Ohm, 15V |
| انرژی سوئیچینگ | 430µJ (on), 650µJ (off) |
| Td (روشن/خاموش) @ 25 ° c | 19ns/80ns |
| دمای عملیاتی | -55°C ~ 175°C (TJ) |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | TO-263AA |
| Vce (در) (حداکثر) @ Vce ، Ic | 2.5V @ 15V, 20A |
| زمان بهبودی معکوس (trr) | 34ns |
| جریان-کلکتور (آیسی) (حداکثر) | 20A |
| جریان پالس (Icm) | 105A |
| ولتاژ جمع آوری تجزیه امیتر (حداکثر) | 650V |
در انبار 51 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $2.43 | $2.38 | $2.33 |
حداقل: 1