IXTB62N50L
| سازندگان: | IXYS |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Transistors - FETs, MOSFETs - Single |
| برگه داده ها: | IXTB62N50L |
| توضیحات: | MOSFET N-CH 500V 62A PLUS264 |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | IXYS |
| دسته بندی محصولات | Transistors - FETs, MOSFETs - Single |
| سری | - |
| نوع FET | N-Channel |
| بسته بندی | Tube |
| Vgs (حداکثر) | ±30V |
| فن آوری | MOSFET (Metal Oxide) |
| ویژگی های FET | - |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Through Hole |
| بسته بندی/مورد | TO-264-3, TO-264AA |
| Vgs (هفتم) (حداکثر) @ شناسه | 5.5V @ 250µA |
| دمای عملیاتی | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Rds در (حداکثر) @ Id ، Vgs | 100mOhm @ 31A, 20V |
| استهلاک قدرت (حداکثر) | 800W (Tc) |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | PLUS264™ |
| شارژ دروازه (Qg) (حداکثر) @ Vgs | 550nC @ 20V |
| تخلیه به ولتاژ منبع (Vdss) | 500V |
| ظرفیت ورودی (Ciss) (حداکثر) @ Vds | 11500pF @ 25V |
| جریان-تخلیه مداوم (شناسه) @ 25 ° c | 62A (Tc) |
| ولتاژ درایو (حداکثر Rds در ، حداقل Rds در تاریخ) | 20V |
در انبار 285 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $41.12 | $40.30 | $39.49 |
حداقل: 1