IXKH30N60C5
| سازندگان: | IXYS |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Transistors - FETs, MOSFETs - Single |
| برگه داده ها: | IXKH30N60C5 |
| توضیحات: | MOSFET N-CH 600V 30A TO247AD |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | IXYS |
| دسته بندی محصولات | Transistors - FETs, MOSFETs - Single |
| سری | CoolMOS™ |
| نوع FET | N-Channel |
| بسته بندی | Tube |
| Vgs (حداکثر) | ±20V |
| فن آوری | MOSFET (Metal Oxide) |
| ویژگی های FET | Super Junction |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Through Hole |
| بسته بندی/مورد | TO-3P-3 Full Pack |
| Vgs (هفتم) (حداکثر) @ شناسه | 3.5V @ 1.1mA |
| دمای عملیاتی | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Rds در (حداکثر) @ Id ، Vgs | 125mOhm @ 16A, 10V |
| استهلاک قدرت (حداکثر) | - |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | TO-247AD (IXKH) |
| شارژ دروازه (Qg) (حداکثر) @ Vgs | 70nC @ 10V |
| تخلیه به ولتاژ منبع (Vdss) | 600V |
| ظرفیت ورودی (Ciss) (حداکثر) @ Vds | 2500pF @ 10V |
| جریان-تخلیه مداوم (شناسه) @ 25 ° c | 30A (Tc) |
| ولتاژ درایو (حداکثر Rds در ، حداقل Rds در تاریخ) | 10V |
در انبار 80 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $6.09 | $5.97 | $5.85 |
حداقل: 1