IXIDM1401_1515_M
| سازندگان: | IXYS |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Power Driver Modules |
| برگه داده ها: | IXIDM1401_1515_M |
| توضیحات: | DVR MOD +15V -15V 10A MOLDED |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | IXYS |
| دسته بندی محصولات | Power Driver Modules |
| نوع | IGBT |
| سری | - |
| فعلی | 10A |
| ولتاژ | 15V |
| قسمت وضعیت | Last Time Buy |
| پیکربندی | Half Bridge |
| بسته بندی/مورد | Module |
| ولتاژ-انزوا | 4000VDC |
در انبار 60 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1