IXGH15N120B
| سازندگان: | IXYS |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Transistors - IGBTs - Single |
| برگه داده ها: | IXGH15N120B |
| توضیحات: | IGBT 1200V 30A 180W TO247AD |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | IXYS |
| دسته بندی محصولات | Transistors - IGBTs - Single |
| سری | HiPerFAST™ |
| نوع IGBT | PT |
| بسته بندی | Tube |
| نوع ورودی | Standard |
| شارژ دروازه | 69nC |
| قسمت وضعیت | Active |
| قدرت حداکثر | 180W |
| نوع نصب | Through Hole |
| بسته بندی/مورد | TO-247-3 |
| وضعیت تست | 960V, 15A, 10Ohm, 15V |
| شماره قسمت پایه | IXG*15N120 |
| انرژی سوئیچینگ | 1.75mJ (off) |
| Td (روشن/خاموش) @ 25 ° c | 25ns/180ns |
| دمای عملیاتی | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | TO-247AD (IXGH) |
| Vce (در) (حداکثر) @ Vce ، Ic | 3.2V @ 15V, 15A |
| جریان-کلکتور (آیسی) (حداکثر) | 30A |
| جریان پالس (Icm) | 60A |
| ولتاژ جمع آوری تجزیه امیتر (حداکثر) | 1200V |
در انبار 69 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $5.67 | $5.56 | $5.45 |
حداقل: 1