IXFH60N65X2
| سازندگان: | IXYS |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Transistors - FETs, MOSFETs - Single |
| برگه داده ها: | IXFH60N65X2 |
| توضیحات: | MOSFET N-CH 650V 60A TO-247 |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | IXYS |
| دسته بندی محصولات | Transistors - FETs, MOSFETs - Single |
| سری | HiPerFET™ |
| نوع FET | N-Channel |
| بسته بندی | Tube |
| Vgs (حداکثر) | ±30V |
| فن آوری | MOSFET (Metal Oxide) |
| ویژگی های FET | - |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Through Hole |
| بسته بندی/مورد | TO-247-3 |
| Vgs (هفتم) (حداکثر) @ شناسه | 5.5V @ 4mA |
| دمای عملیاتی | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Rds در (حداکثر) @ Id ، Vgs | 52mOhm @ 30A, 10V |
| استهلاک قدرت (حداکثر) | 780W (Tc) |
| شارژ دروازه (Qg) (حداکثر) @ Vgs | 107nC @ 10V |
| تخلیه به ولتاژ منبع (Vdss) | 650V |
| ظرفیت ورودی (Ciss) (حداکثر) @ Vds | 6180pF @ 25V |
| جریان-تخلیه مداوم (شناسه) @ 25 ° c | 60A (Tc) |
| ولتاژ درایو (حداکثر Rds در ، حداقل Rds در تاریخ) | 10V |
در انبار 316 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $8.23 | $8.07 | $7.90 |
حداقل: 1