FDM21-05QC
| سازندگان: | IXYS |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Transistors - FETs, MOSFETs - Single |
| برگه داده ها: | FDM21-05QC |
| توضیحات: | MOSFET N-CH 500V 21A I4-PAC-5 |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | IXYS |
| دسته بندی محصولات | Transistors - FETs, MOSFETs - Single |
| سری | - |
| نوع FET | N-Channel |
| بسته بندی | Tube |
| Vgs (حداکثر) | ±20V |
| فن آوری | MOSFET (Metal Oxide) |
| ویژگی های FET | - |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Through Hole |
| بسته بندی/مورد | i4-Pac™-5 |
| Vgs (هفتم) (حداکثر) @ شناسه | 4.5V @ 250µA |
| دمای عملیاتی | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Rds در (حداکثر) @ Id ، Vgs | 220mOhm @ 15A, 10V |
| استهلاک قدرت (حداکثر) | - |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | ISOPLUS i4-PAC™ |
| شارژ دروازه (Qg) (حداکثر) @ Vgs | 95nC @ 10V |
| تخلیه به ولتاژ منبع (Vdss) | 500V |
| جریان-تخلیه مداوم (شناسه) @ 25 ° c | 21A (Tc) |
| ولتاژ درایو (حداکثر Rds در ، حداقل Rds در تاریخ) | 10V |
در انبار 65 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $13.06 | $12.80 | $12.54 |
حداقل: 1