DSS25-0025B
| سازندگان: | IXYS |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Diodes - Rectifiers - Single |
| توضیحات: | DIODE SCHOTTKY 25V 25A TO220AC |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | IXYS |
| سرعت | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| سری | - |
| بسته بندی | Tube |
| نوع دیود | Schottky |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Through Hole |
| بسته بندی/مورد | TO-220-2 |
| خازن @ Vr ، F | - |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | TO-220AC |
| نشت معکوس فعلی @ Vr | 20mA @ 25V |
| ولتاژ-دی سی معکوس (Vr) (حداکثر) | 25V |
| جریان-میانگین تصحیح (Io) | 25A |
| درجه حرارت عامل اتصال | -55°C ~ 150°C |
| ولتاژ-به جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر | 520mV @ 25A |