DSI30-16A
| سازندگان: | IXYS |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Diodes - Rectifiers - Single |
| برگه داده ها: | DSI30-16A |
| توضیحات: | DIODE GEN PURP 1.6KV 30A TO220AC |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | IXYS |
| سرعت | Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io) |
| سری | - |
| بسته بندی | Tube |
| نوع دیود | Standard |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Through Hole |
| بسته بندی/مورد | TO-220-2 |
| شماره قسمت پایه | DSI30-16 |
| خازن @ Vr ، F | 10pF @ 400V, 1MHz |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | TO-220AC |
| نشت معکوس فعلی @ Vr | 40µA @ 1600V |
| ولتاژ-دی سی معکوس (Vr) (حداکثر) | 1600V |
| جریان-میانگین تصحیح (Io) | 30A |
| درجه حرارت عامل اتصال | -40°C ~ 175°C |
| ولتاژ-به جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر | 1.29V @ 30A |