DSAI17-18A
| سازندگان: | IXYS |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Diodes - Rectifiers - Single |
| برگه داده ها: | DSAI17-18A |
| توضیحات: | DIODE AVALANCHE 1.8KV 25A DO203 |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | IXYS |
| دسته بندی محصولات | Diodes - Rectifiers - Single |
| سرعت | Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io) |
| سری | - |
| بسته بندی | Bulk |
| نوع دیود | Avalanche |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Chassis, Stud Mount |
| بسته بندی/مورد | DO-203AA, DO-4, Stud |
| خازن @ Vr ، F | - |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | DO-203AA |
| نشت معکوس فعلی @ Vr | 4mA @ 1800V |
| ولتاژ-دی سی معکوس (Vr) (حداکثر) | 1800V |
| جریان-میانگین تصحیح (Io) | 25A |
| درجه حرارت عامل اتصال | -40°C ~ 180°C |
| ولتاژ-به جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر | 1.36V @ 55A |
در انبار 63 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $11.94 | $11.70 | $11.47 |
حداقل: 1