DSA600A150NB
| سازندگان: | IXYS |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Accessories |
| برگه داده ها: | DSA600A150NB |
| توضیحات: | Schottky Diodes & Rectifiers PWRDISC-SCHSOT-227UI(MINIBLC) |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| برند | IXYS |
| محصول | Schottky Diodes |
| فن آوری | Si |
| زیرشاخه | Diodes & Rectifiers |
| تولید کننده | IXYS |
| نوع محصول | Schottky Diodes & Rectifiers |
| پیکربندی | Single |
| سبک نصب | Screw Mount |
| بسته بندی/مورد | SOT-227B-4 |
| دسته بندی محصولات | Schottky Diodes & Rectifiers |
| اگر--جریان رو به جلو | 150 A |
| Ir-جریان معکوس | 2 mA |
| Vf-ولتاژ رو به جلو | 1.05 V |
| مقدار کارخانه بسته | 10 |
| حداکثر دمای عملیاتی | + 150 C |
| حداقل دمای عملیاتی | - 40 C |
| Vrrm-ولتاژ معکوس تکراری | 150 V |
در انبار 65 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $44.80 | $43.90 | $43.03 |
حداقل: 1