DCG10P1200HR
| سازندگان: | IXYS |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Accessories |
| برگه داده ها: | DCG10P1200HR |
| توضیحات: | Schottky Diodes & Rectifiers PWRDIODE -SCHOTTKY ISOPLUS247 |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| Rohs | Details |
| برند | IXYS |
| محصول | Schottky Silicon Carbide Diodes |
| بسته بندی | Tube |
| فن آوری | SiC |
| زیرشاخه | Diodes & Rectifiers |
| تولید کننده | Littelfuse |
| نوع محصول | Schottky Diodes & Rectifiers |
| پیکربندی | Phase Leg |
| سبک نصب | Through Hole |
| بسته بندی/مورد | ISO247-3 |
| دسته بندی محصولات | Schottky Diodes & Rectifiers |
| اگر--جریان رو به جلو | 22 A |
| Ir-جریان معکوس | 30 uA |
| Vf-ولتاژ رو به جلو | 1.5 V |
| Vr-ولتاژ معکوس | 1200 V |
| مقدار کارخانه بسته | 30 |
| Ifsm-جریان موج رو به جلو | 750 A |
| حداکثر دمای عملیاتی | + 150 C |
| حداقل دمای عملیاتی | - 40 C |
| Vrrm-ولتاژ معکوس تکراری | 1200 V |
در انبار 78 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $32.98 | $32.32 | $31.67 |
حداقل: 1