CPC5902G
| سازندگان: | IXYS Integrated Circuits Division |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Special Purpose |
| برگه داده ها: | CPC5902G |
| توضیحات: | OPTOISO 3.75KV 2CH BIDIR 8DIP |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | IXYS Integrated Circuits Division |
| دسته بندی محصولات | Special Purpose |
| نوع | I²C Repeater |
| سری | - |
| مصوبات | UR, TUV |
| بسته بندی | Tube |
| نوع ورودی | I²C |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Through Hole |
| بسته بندی/مورد | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| ولتاژ-تامین | 2.7V ~ 5.5V |
| تعداد کانال | 2 |
| ولتاژ-انزوا | 3750Vrms |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
| افزایش/زمان سقوط (تایپ) | - |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 8-DIP |
| جریان-خروجی/کانال | - |
| انتشار تاخیر tpLH/Tplh (حداکثر) | - |
| حالت مشترک ایمنی گذرا (حداقل) | - |
در انبار 689 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $4.74 | $4.65 | $4.55 |
حداقل: 1