CPC5710N
| سازندگان: | IXYS Integrated Circuits Division |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Interface - Telecom |
| برگه داده ها: | CPC5710N |
| توضیحات: | IC TELECOM INTERFACE 8SOIC |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | IXYS Integrated Circuits Division |
| دسته بندی محصولات | Interface - Telecom |
| سری | LITELINK® |
| تابع | Phone Line Monitor (PLM) |
| شامل | Full-Wave Ring Detector |
| رابط | - |
| بسته بندی | Tube |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Surface Mount |
| قدرت (وات) | 300mW |
| بسته بندی/مورد | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| جریان--عرضه | 10mA |
| ولتاژ-تامین | 3V ~ 5.5V |
| تعداد مدارهای | 1 |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 8-SOIC |
در انبار 65 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.86 | $0.84 | $0.83 |
حداقل: 1