CPC5620ATR
| سازندگان: | IXYS Integrated Circuits Division |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Interface - Telecom |
| برگه داده ها: | CPC5620ATR |
| توضیحات: | IC TELECOM INTERFACE 32SOIC |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | IXYS Integrated Circuits Division |
| دسته بندی محصولات | Interface - Telecom |
| سری | LITELINK® III |
| تابع | Data Access Arrangement (DAA) |
| شامل | Full-Wave Ring Detector |
| رابط | - |
| بسته بندی | Digi-Reel® |
| قسمت وضعیت | Discontinued at Digi-Key |
| نوع نصب | Surface Mount |
| قدرت (وات) | 1W |
| بسته بندی/مورد | 32-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| جریان--عرضه | 9mA |
| ولتاژ-تامین | 3V ~ 5.5V |
| تعداد مدارهای | 1 |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 32-SOIC |
در انبار 76 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1