CPC3982TTR
| سازندگان: | IXYS Integrated Circuits Division |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Transistors - FETs, MOSFETs - Single |
| برگه داده ها: | CPC3982TTR |
| توضیحات: | MOSFET N-CH 800V SOT-23 |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | IXYS Integrated Circuits Division |
| دسته بندی محصولات | Transistors - FETs, MOSFETs - Single |
| سری | - |
| نوع FET | N-Channel |
| بسته بندی | Digi-Reel® |
| Vgs (حداکثر) | ±15V |
| فن آوری | MOSFET (Metal Oxide) |
| ویژگی های FET | Depletion Mode |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Vgs (هفتم) (حداکثر) @ شناسه | - |
| دمای عملیاتی | -55°C ~ 110°C (TA) |
| Rds در (حداکثر) @ Id ، Vgs | 380Ohm @ 20mA, 0V |
| استهلاک قدرت (حداکثر) | 400mW (Ta) |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | SOT-23 |
| تخلیه به ولتاژ منبع (Vdss) | 800V |
| ظرفیت ورودی (Ciss) (حداکثر) @ Vds | 20pF @ 25V |
| جریان-تخلیه مداوم (شناسه) @ 25 ° c | - |
| ولتاژ درایو (حداکثر Rds در ، حداقل Rds در تاریخ) | 0V |
در انبار 3992 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1