CPC1301GR
| سازندگان: | IXYS Integrated Circuits Division |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Optoisolators - Transistor, Photovoltaic Output |
| برگه داده ها: | CPC1301GR |
| توضیحات: | OPTOISOLTR 5KV DARLINGTON 4-SMD |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | IXYS Integrated Circuits Division |
| دسته بندی محصولات | Optoisolators - Transistor, Photovoltaic Output |
| سری | - |
| بسته بندی | Tube |
| نوع ورودی | DC |
| نوع خروجی | Darlington |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | 4-SMD, Gull Wing |
| تعداد کانال | 1 |
| ولتاژ-انزوا | 5000Vrms |
| اشباع vce (حداکثر) | 1.2V |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
| افزایش/زمان سقوط (تایپ) | 40µs, 2.6µs |
| ولتاژ-خروجی (حداکثر) | 350V |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 4-SMD |
| جریان-خروجی/کانال | - |
| نسبت انتقال فعلی (حداکثر) | 8000% @ 1mA |
| نسبت انتقال فعلی (Min) | 1000% @ 1mA |
| ولتاژ-به جلو (Vf) (تایپ) | 1.2V |
| روشن/خاموش کردن زمان (تایپ) | 1µs, 80µs |
| جریان مستقیم دی سی (If) (حداکثر) | 1mA |
در انبار 63 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.51 | $0.50 | $0.49 |
حداقل: 1