CIR02R-40-10P-F80
| سازندگان: | ITT Cannon, LLC |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Circular Connectors |
| برگه داده ها: | CIR02R-40-10P-F80 |
| توضیحات: | CONN RCPT 29POS PNL MNT PIN |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | ITT Cannon, LLC |
| دسته بندی محصولات | Circular Connectors |
| رنگ | Olive Drab |
| سری | CIR |
| ویژگی | - |
| بسته بندی | Bulk |
| محافظ | - |
| جهت | N (Normal) |
| قسمت وضعیت | Active |
| ختم | Crimp |
| برنامه | - |
| پایان پوسته | Olive Drab Cadmium |
| کابل های باز | 2.323" (59.00mm) |
| نوع نصب | Panel Mount |
| نوع اتصال | Receptacle, Male Pins |
| نوع چفت و بست | Bayonet Lock |
| مواد پوسته | Aluminum Alloy |
| رتبه ولتاژ | 500VAC, 700VDC |
| درج مواد | Neoprene |
| اندازه پوسته ، میل | - |
| تماس با مواد | Copper Alloy |
| قابلیت نصب | Flange |
| حفاظت در برابر نفوذ | Environment Proof |
| تعداد پوزیشن ها | 29 |
| اندازه پوسته--درج | 40-10 |
| امتیاز فعلی (آمپر) | 13A, 46A, 80A |
| دمای عملیاتی | -55°C ~ 125°C |
| تماس با پایان-جفتگیری | Silver |
| مواد backshell ، آبکاری | - |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | - |
| تماس با ضخامت پایان-جفتگیری | - |
در انبار 63 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $115.09 | $112.79 | $110.53 |
حداقل: 1