CIR02R-32-A13PX-F80
| سازندگان: | ITT Cannon, LLC |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Circular Connectors |
| برگه داده ها: | CIR02R-32-A13PX-F80 |
| توضیحات: | CONN RCPT 13POS PNL MNT PIN |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | ITT Cannon, LLC |
| دسته بندی محصولات | Circular Connectors |
| رنگ | Olive Drab |
| سری | CIR |
| ویژگی | - |
| بسته بندی | Bulk |
| محافظ | - |
| جهت | X |
| قسمت وضعیت | Active |
| ختم | Crimp |
| برنامه | - |
| پایان پوسته | Olive Drab Cadmium |
| کابل های باز | 1.882" (47.80mm) |
| نوع نصب | Panel Mount |
| نوع اتصال | Receptacle, Male Pins |
| نوع چفت و بست | Bayonet Lock |
| مواد پوسته | Aluminum Alloy |
| رتبه ولتاژ | 900VAC, 1250VDC |
| درج مواد | Neoprene |
| اندازه پوسته ، میل | - |
| تماس با مواد | Copper Alloy |
| قابلیت نصب | Flange |
| حفاظت در برابر نفوذ | Environment Proof |
| تعداد پوزیشن ها | 13 |
| اندازه پوسته--درج | 32-A13 |
| امتیاز فعلی (آمپر) | 23A |
| دمای عملیاتی | -55°C ~ 125°C |
| تماس با پایان-جفتگیری | Silver |
| مواد backshell ، آبکاری | - |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | - |
| تماس با ضخامت پایان-جفتگیری | - |
در انبار 59 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $57.34 | $56.19 | $55.07 |
حداقل: 1