CIR02R-28-16S
| سازندگان: | ITT Cannon, LLC |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Circular Connectors |
| برگه داده ها: | CIR02R-28-16S |
| توضیحات: | CONN RCPT 20POS PNL MNT SKT |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | ITT Cannon, LLC |
| دسته بندی محصولات | Circular Connectors |
| رنگ | Olive Drab |
| سری | CIR |
| ویژگی | - |
| بسته بندی | Bulk |
| محافظ | - |
| جهت | N (Normal) |
| قسمت وضعیت | Active |
| ختم | Solder Cup |
| برنامه | - |
| پایان پوسته | Olive Drab Cadmium |
| کابل های باز | 1.630" (41.40mm) |
| نوع نصب | Panel Mount |
| نوع اتصال | Receptacle, Female Sockets |
| نوع چفت و بست | Bayonet Lock |
| مواد پوسته | Aluminum Alloy |
| رتبه ولتاژ | 500VAC, 700VDC |
| درج مواد | Neoprene |
| اندازه پوسته ، میل | - |
| تماس با مواد | Copper Alloy |
| قابلیت نصب | Flange |
| حفاظت در برابر نفوذ | Environment Proof |
| تعداد پوزیشن ها | 20 |
| اندازه پوسته--درج | 28-16 |
| امتیاز فعلی (آمپر) | 13A |
| دمای عملیاتی | -55°C ~ 125°C |
| تماس با پایان-جفتگیری | Silver |
| مواد backshell ، آبکاری | - |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | - |
| تماس با ضخامت پایان-جفتگیری | - |
در انبار 90 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $125.30 | $122.79 | $120.34 |
حداقل: 1