CA3106F32-5SF80
| سازندگان: | ITT Cannon, LLC |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Circular Connectors |
| برگه داده ها: | CA3106F32-5SF80 |
| توضیحات: | CONN PLUG 2POS INLINE W/SKTS |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | ITT Cannon, LLC |
| دسته بندی محصولات | Circular Connectors |
| رنگ | Olive Drab |
| سری | MIL-DTL-5015, CA |
| ویژگی | - |
| بسته بندی | Bulk |
| محافظ | - |
| جهت | N (Normal) |
| قسمت وضعیت | Active |
| ختم | Crimp |
| پایان پوسته | Olive Drab Cadmium |
| نوع نصب | Free Hanging (In-Line) |
| نوع اتصال | Plug, Female Sockets |
| نوع چفت و بست | Threaded |
| مواد پوسته | Aluminum Alloy |
| رتبه ولتاژ | 50V |
| اندازه پوسته ، میل | - |
| قابلیت نصب | - |
| حفاظت در برابر نفوذ | IP65 - Dust Tight, Water Resistant |
| تعداد پوزیشن ها | 2 |
| اندازه پوسته--درج | 32-5 |
| امتیاز فعلی (آمپر) | 245A |
| دمای عملیاتی | -55°C ~ 125°C |
| تماس با پایان-جفتگیری | Silver |
| تماس با ضخامت پایان-جفتگیری | - |
در انبار 96 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $123.16 | $120.70 | $118.28 |
حداقل: 1