CA3106F28-11SBA176
| سازندگان: | ITT Cannon, LLC |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Circular Connectors |
| برگه داده ها: | CA3106F28-11SBA176 |
| توضیحات: | CONN PLUG FMALE 22POS SOLDER CUP |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | ITT Cannon, LLC |
| دسته بندی محصولات | Circular Connectors |
| رنگ | Olive Drab |
| سری | MIL-DTL-5015, CA-B |
| ویژگی | - |
| بسته بندی | Bulk |
| محافظ | - |
| جهت | N (Normal) |
| قسمت وضعیت | Active |
| ختم | Solder Cup |
| پایان پوسته | Olive Drab Cadmium |
| نوع نصب | Free Hanging (In-Line) |
| نوع اتصال | Plug, Female Sockets |
| نوع چفت و بست | Reverse Bayonet Lock |
| مواد پوسته | Aluminum Alloy |
| رتبه ولتاژ | 50V |
| اندازه پوسته ، میل | - |
| قابلیت نصب | - |
| حفاظت در برابر نفوذ | IP67 - Dust Tight, Waterproof |
| تعداد پوزیشن ها | 22 |
| اندازه پوسته--درج | 28-11 |
| امتیاز فعلی (آمپر) | 22A, 41A |
| دمای عملیاتی | -55°C ~ 125°C |
| تماس با پایان-جفتگیری | Gold |
| تماس با ضخامت پایان-جفتگیری | 19.7µin (0.50µm) |
در انبار 77 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1