CA3106E36-3SWB03
| سازندگان: | ITT Cannon, LLC |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Circular Connectors |
| برگه داده ها: | CA3106E36-3SWB03 |
| توضیحات: | CONN PLUG FMALE 6POS SILVR CRIMP |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | ITT Cannon, LLC |
| دسته بندی محصولات | Circular Connectors |
| رنگ | Olive Drab |
| سری | MIL-DTL-5015, CA-B |
| ویژگی | Shrink Boot Adapter |
| بسته بندی | Bulk |
| محافظ | - |
| جهت | W |
| قسمت وضعیت | Active |
| ختم | Crimp |
| پایان پوسته | Olive Drab Cadmium |
| نوع نصب | Free Hanging (In-Line) |
| نوع اتصال | Plug, Female Sockets |
| نوع چفت و بست | Reverse Bayonet Lock |
| مواد پوسته | Aluminum Alloy |
| رتبه ولتاژ | 50V |
| اندازه پوسته ، میل | - |
| قابلیت نصب | - |
| حفاظت در برابر نفوذ | IP67 - Dust Tight, Waterproof |
| تعداد پوزیشن ها | 6 |
| اندازه پوسته--درج | 36-3 |
| امتیاز فعلی (آمپر) | 41A, 245A |
| دمای عملیاتی | -55°C ~ 125°C |
| تماس با پایان-جفتگیری | Silver |
| تماس با ضخامت پایان-جفتگیری | - |
در انبار 77 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1