CA3102E24-2PB
| سازندگان: | ITT Cannon, LLC |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Circular Connectors |
| برگه داده ها: | CA3102E24-2PB |
| توضیحات: | CONN RCPT MALE 7POS SOLDER CUP |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | ITT Cannon, LLC |
| دسته بندی محصولات | Circular Connectors |
| رنگ | Olive Drab |
| سری | MIL-DTL-5015, CA-B |
| ویژگی | - |
| بسته بندی | Bulk |
| محافظ | - |
| جهت | N (Normal) |
| قسمت وضعیت | Active |
| ختم | Solder Cup |
| پایان پوسته | Olive Drab Cadmium |
| نوع نصب | Panel Mount |
| نوع اتصال | Receptacle, Male Pins |
| نوع چفت و بست | Reverse Bayonet Lock |
| مواد پوسته | Aluminum Alloy |
| رتبه ولتاژ | 50V |
| اندازه پوسته ، میل | - |
| قابلیت نصب | Flange |
| حفاظت در برابر نفوذ | IP67 - Dust Tight, Waterproof |
| تعداد پوزیشن ها | 7 |
| اندازه پوسته--درج | 24-2 |
| امتیاز فعلی (آمپر) | 41A |
| دمای عملیاتی | -55°C ~ 125°C |
| تماس با پایان-جفتگیری | Silver |
| تماس با ضخامت پایان-جفتگیری | - |
در انبار 15 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $38.92 | $38.14 | $37.38 |
حداقل: 1