IS42S32160F-7TLI
| سازندگان: | ISSI (Integrated Silicon Solution, Inc.) |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Memory |
| برگه داده ها: | IS42S32160F-7TLI |
| توضیحات: | IC DRAM 512M PARALLEL 86TSOP II |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | ISSI (Integrated Silicon Solution, Inc.) |
| دسته بندی محصولات | Memory |
| سری | - |
| بسته بندی | Tube |
| فن آوری | SDRAM |
| زمان دسترسی | 5.4ns |
| اندازه حافظه | 512Mb (16M x 32) |
| نوع حافظه | Volatile |
| قسمت وضعیت | Active |
| فرمت حافظه | DRAM |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | 86-TFSOP (0.400", 10.16mm Width) |
| فرکانس ساعت | 143MHz |
| رابط حافظه | Parallel |
| ولتاژ-تامین | 3V ~ 3.6V |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C (TA) |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 86-TSOP II |
| نوشتن چرخه زمان--ورد ، صفحه | - |
در انبار 42 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $16.79 | $16.45 | $16.13 |
حداقل: 1