K-64-C
| سازندگان: | IRTouch Systems |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Touch Screen Overlays |
| برگه داده ها: | K-64-C |
| توضیحات: | TOUCH SCREEN INFRARED IR 6.4" |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | IRTouch Systems |
| دسته بندی محصولات | Touch Screen Overlays |
| نوع | Infrared (IR) |
| عرض | - |
| ارتفاع | 5.45" (138.4mm) |
| طول | 7.83" (198.8mm) |
| سری | K |
| رابط | RS-232 |
| قسمت وضعیت | Discontinued at Digi-Key |
| اندازه صفحه نمایش مورب | 6.4" (162.56mm) |
در انبار 61 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1