IFD-2530ISMD-512GB-R20
| سازندگان: | IEI |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Solid State Drives (SSDs), Hard Disk Drives (HDDs) |
| برگه داده ها: | IFD-2530ISMD-512GB-R20 |
| توضیحات: | Solid State Drives - SSD 2.5" SSD MLC 512GB |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| برند | IEI |
| سری | IFD-2530ISMD |
| محصول | SATA Flash Drive |
| ابعاد | 70 mm x 100 mm x 6.8 mm |
| فاکتور فرم | 2.5 in |
| اندازه حافظه | 512 GB |
| زیرشاخه | Memory & Data Storage |
| تولید کننده | IEI |
| نوع محصول | Solid State Drives - SSD |
| پیکربندی | MLC |
| نوع رابط | SATA |
| خواندن پایدار | 520 MB/s |
| نوشتن پایدار | 450 MB/s |
| دسته بندی محصولات | Solid State Drives - SSD |
| حالت فعال کنونی | 1 A |
| ولتاژ تامین عامل | 5 V |
| حداکثر دمای عملیاتی | + 70 C |
| حداقل دمای عملیاتی | 0 C |
در انبار 62 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $515.95 | $505.63 | $495.52 |
حداقل: 1