72V06L15JG
| سازندگان: | IDT |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Accessories |
| برگه داده ها: | 72V06L15JG |
| توضیحات: | FIFO 16Kx9 3.3V ASYNC FIFO |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| Rohs | Details |
| برند | IDT |
| عرض | 11.43 mm |
| ارتفاع | 2.79 mm |
| طول | 13.97 mm |
| سری | 72V06 |
| بسته بندی | Tube |
| زمان دسترسی | 15 ns |
| اندازه حافظه | 144 kbit |
| زیرشاخه | Memory & Data Storage |
| نوع زمان بندی | Asynchronous |
| تولید کننده | IDT (Integrated Device Technology) |
| سازمان | 16 k x 9 |
| نوع محصول | FIFO |
| مسیر اتوبوس | Unidirectional |
| پهنای اتوبوس داده ها | 9 bit |
| سبک نصب | SMD/SMT |
| بسته بندی/مورد | PLCC-32 |
| قسمت # نام مستعار | 72V06 IDT72V06L15JG |
| دسته بندی محصولات | FIFO |
| رطوبت حساس | Yes |
| جریان تامین-حداکثر | 75 mA |
| ولتاژ تامین-حداکثر | 3.6 V |
| ولتاژ تامین-Min | 3 V |
| مقدار کارخانه بسته | 32 |
| حداکثر فرکانس ساعت | 40 MHz |
| حداکثر دمای عملیاتی | + 70 C |
| حداقل دمای عملیاتی | 0 C |
در انبار 8 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $32.96 | $32.30 | $31.65 |
حداقل: 1