7200L15JGI
| سازندگان: | IDT |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Accessories |
| برگه داده ها: | 7200L15JGI |
| توضیحات: | FIFO |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| برند | IDT |
| سری | 7200L |
| بسته بندی | Tube |
| زمان دسترسی | 15 ns |
| اندازه حافظه | 2 kbit |
| زیرشاخه | Memory & Data Storage |
| نوع زمان بندی | Asynchronous |
| تولید کننده | IDT (Integrated Device Technology) |
| سازمان | 256 x 9 |
| نوع محصول | FIFO |
| مسیر اتوبوس | Bidirectional |
| پهنای اتوبوس داده ها | 9 bit |
| سبک نصب | SMD/SMT |
| بسته بندی/مورد | PLCC-32 |
| دسته بندی محصولات | FIFO |
| تعداد مدارهای | 1 |
| جریان تامین-حداکثر | 80 mA |
| ولتاژ تامین-حداکثر | 5.5 V |
| ولتاژ تامین-Min | 4.5 V |
| مقدار کارخانه بسته | 32 |
| حداکثر فرکانس ساعت | 40 MHz |
| حداکثر دمای عملیاتی | + 85 C |
| حداقل دمای عملیاتی | - 40 C |
در انبار 65 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $5.83 | $5.71 | $5.60 |
حداقل: 1