5962-8976404MXA
| سازندگان: | IDT |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Accessories |
| برگه داده ها: | 5962-8976404MXA |
| توضیحات: | SRAM 4KX8 DUAL-PORT SRAM |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| Rohs | N |
| برند | IDT |
| عرض | 15.24 mm |
| ارتفاع | 3.3 mm |
| طول | 61.72 mm |
| سری | 5962-89764 |
| بسته بندی | Tube |
| زیرشاخه | Memory & Data Storage |
| تولید کننده | IDT (Integrated Device Technology) |
| نوع محصول | SRAM |
| بسته بندی/مورد | CDIP-SB-48 |
| قسمت # نام مستعار | 5962-89764 5962-8976404MXA |
| دسته بندی محصولات | SRAM |
| مقدار کارخانه بسته | 8 |
| محدودیت های حمل و نقل |
در انبار 72 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $107.25 | $105.11 | $103.00 |
حداقل: 1