5962-8700205UA
| سازندگان: | IDT |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Accessories |
| برگه داده ها: | 5962-8700205UA |
| توضیحات: | SRAM 2Kx8 16K, 5V DUAL PORT RAM MAST. |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| Rohs | N |
| نوع | Asynchronous |
| برند | IDT |
| عرض | 14.22 mm |
| ارتفاع | 1.78 mm |
| طول | 14.2 mm |
| سری | 5962-87002 |
| بسته بندی | Tube |
| اندازه حافظه | 16 kbit |
| نوع حافظه | SDR |
| زیرشاخه | Memory & Data Storage |
| تولید کننده | IDT (Integrated Device Technology) |
| سازمان | 2 k x 8 |
| نوع محصول | SRAM |
| نوع رابط | Parallel |
| سبک نصب | SMD/SMT |
| بسته بندی/مورد | LCC-48 |
| قسمت # نام مستعار | 5962-87002 5962-8700205UA |
| دسته بندی محصولات | SRAM |
| ولتاژ تامین-حداکثر | 5.5 V |
| ولتاژ تامین-Min | 4.5 V |
| مقدار کارخانه بسته | 34 |
| محدودیت های حمل و نقل | |
| حداکثر دمای عملیاتی | + 125 C |
| حداقل دمای عملیاتی | - 55 C |
در انبار 92 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $112.10 | $109.86 | $107.66 |
حداقل: 1