XLH736068.736000X
| سازندگان: | IDT, Integrated Device Technology Inc |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Oscillators |
| برگه داده ها: | XLH736068.736000X |
| توضیحات: | XTAL OSC XO 68.7360MHZ HCMOS SMD |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | IDT, Integrated Device Technology Inc |
| دسته بندی محصولات | Oscillators |
| نوع | XO (Standard) |
| خروجی | HCMOS |
| سری | XPRESSO™ FXO-HC73 |
| رأی | - |
| تابع | Enable/Disable |
| فرکانس | 68.736MHz |
| بسته بندی | Strip |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Surface Mount |
| رزوناتور پایه | Crystal |
| بسته بندی/مورد | 4-SMD, No Lead |
| اندازه/ابعاد | 0.295" L x 0.205" W (7.50mm x 5.20mm) |
| ولتاژ-تامین | 3.3V |
| پایداری فرکانس | ±25ppm |
| ارتفاع نشسته (حداکثر) | 0.055" (1.40mm) |
| دمای عملیاتی | -20°C ~ 70°C |
| جریان--عرضه (حداکثر) | 47mA |
| محدوده کشش مطلق (آوریل) | - |
| جریان--عرضه (غیر فعال) (حداکثر) | - |
در انبار 75 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $1.31 | $1.28 | $1.26 |
حداقل: 1