XLH53V016.934400X
| سازندگان: | IDT, Integrated Device Technology Inc |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Oscillators |
| برگه داده ها: | XLH53V016.934400X |
| توضیحات: | XTAL OSC VCXO 16.9344MHZ HCMOS |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | IDT, Integrated Device Technology Inc |
| دسته بندی محصولات | Oscillators |
| نوع | VCXO |
| خروجی | HCMOS |
| سری | XPRESSO™ FVXO-HC53 |
| رأی | - |
| تابع | Enable/Disable |
| فرکانس | 16.9344MHz |
| بسته بندی | Strip |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Surface Mount |
| رزوناتور پایه | Crystal |
| بسته بندی/مورد | 6-SMD, No Lead |
| اندازه/ابعاد | 0.203" L x 0.132" W (5.15mm x 3.35mm) |
| ولتاژ-تامین | 3.3V |
| پایداری فرکانس | - |
| ارتفاع نشسته (حداکثر) | 0.055" (1.40mm) |
| دمای عملیاتی | -20°C ~ 70°C |
| جریان--عرضه (حداکثر) | 32mA |
| محدوده کشش مطلق (آوریل) | ±50ppm |
| جریان--عرضه (غیر فعال) (حداکثر) | - |
در انبار 99 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $1.64 | $1.61 | $1.58 |
حداقل: 1