XLH335033.333300I
| سازندگان: | IDT, Integrated Device Technology Inc |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Oscillators |
| برگه داده ها: | XLH335033.333300I |
| توضیحات: | XTAL OSC XO 33.3333MHZ HCMOS SMD |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | IDT, Integrated Device Technology Inc |
| دسته بندی محصولات | Oscillators |
| نوع | XO (Standard) |
| خروجی | HCMOS |
| سری | XPRESSO™ FXO-HC33 |
| رأی | - |
| تابع | Enable/Disable |
| فرکانس | 33.3333MHz |
| بسته بندی | Strip |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Surface Mount |
| رزوناتور پایه | Crystal |
| بسته بندی/مورد | 4-SMD, No Lead |
| اندازه/ابعاد | 0.130" L x 0.102" W (3.30mm x 2.60mm) |
| ولتاژ-تامین | 3.3V |
| پایداری فرکانس | ±50ppm |
| ارتفاع نشسته (حداکثر) | 0.039" (1.00mm) |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
| جریان--عرضه (حداکثر) | 35mA |
| محدوده کشش مطلق (آوریل) | - |
| جریان--عرضه (غیر فعال) (حداکثر) | - |
در انبار 74 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $1.31 | $1.28 | $1.26 |
حداقل: 1