DAC1401D125HL-C1
| سازندگان: | IDT, Integrated Device Technology Inc |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Data Acquisition - Digital to Analog Converters (DAC) |
| برگه داده ها: | DAC1401D125HL-C1 |
| توضیحات: | IC DAC 14BIT A-OUT 48TQFP |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | IDT, Integrated Device Technology Inc |
| دسته بندی محصولات | Data Acquisition - Digital to Analog Converters (DAC) |
| سری | - |
| بسته بندی | Tray |
| نوع خروجی | Current - Unbuffered |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| معماری | String DAC |
| INL/DNL (LSB) | ±2.15, ±0.75 |
| نوع نصب | Surface Mount |
| زمان اقامت | 43ns (Typ) |
| رابط داده | Parallel |
| تعداد بیت | 14 |
| بسته بندی/مورد | 48-LQFP |
| نوع مرجع | External, Internal |
| خروجی دیفرانسیل | Yes |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 48-TQFP (7x7) |
| تعداد مبدل های D/A | 2 |
| ولتاژ-تامین ، آنالوگ | 3V ~ 3.65V |
| ولتاژ-تامین ، دیجیتال | 3V ~ 3.65V |
در انبار 59 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1