98ULPA877AHLFT
| سازندگان: | IDT, Integrated Device Technology Inc |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Clock/Timing - Application Specific |
| برگه داده ها: | 98ULPA877AHLFT |
| توضیحات: | IC CLOCK DRIVER 1.8V LP 52-BGA |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | IDT, Integrated Device Technology Inc |
| دسته بندی محصولات | Clock/Timing - Application Specific |
| PLL | Yes |
| ورودی | Clock |
| خروجی | SSTL-18 |
| سری | - |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) |
| قسمت وضعیت | Active |
| هدف اصلی | Memory, DDR2 |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | 52-VFBGA |
| فرکانس حداکثر | 410MHz |
| شماره قسمت پایه | ICS98ULPA877 |
| ولتاژ-تامین | 1.7V ~ 1.9V |
| تعداد مدارهای | 1 |
| نسبت ورودی: خروجی | 1:10 |
| دمای عملیاتی | 0°C ~ 70°C |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 52-CABGA (4.5x7.0) |
| دیفرانسیل ورودی: خروجی | Yes/Yes |
در انبار 62 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $1.73 | $1.70 | $1.66 |
حداقل: 1