8T79S828-08NLGI
| سازندگان: | IDT, Integrated Device Technology Inc |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Clock/Timing - Clock Buffers, Drivers |
| برگه داده ها: | 8T79S828-08NLGI |
| توضیحات: | NETWORK TIMING |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | IDT, Integrated Device Technology Inc |
| دسته بندی محصولات | Clock/Timing - Clock Buffers, Drivers |
| نوع | Fanout Buffer (Distribution), Divider |
| ورودی | LVCMOS |
| خروجی | LVCMOS, LVDS, LVPECL |
| سری | - |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | 32-VFQFN Exposed Pad |
| فرکانس حداکثر | 1.5GHz |
| ولتاژ-تامین | 2.375V ~ 3.465V |
| تعداد مدارهای | 1 |
| نسبت ورودی: خروجی | 1:8 |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C (TA) |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 32-VFQFPN (5x5) |
| دیفرانسیل ورودی: خروجی | Yes/Yes |
در انبار 490 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $12.60 | $12.35 | $12.10 |
حداقل: 1