8T49N222B-000NLGI8
| سازندگان: | IDT, Integrated Device Technology Inc |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Clock/Timing - Clock Generators, PLLs, Frequency Synthesizers |
| برگه داده ها: | 8T49N222B-000NLGI8 |
| توضیحات: | IC TRANSLATOR UNIV FREQ 48VFQFN |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | IDT, Integrated Device Technology Inc |
| دسته بندی محصولات | Clock/Timing - Clock Generators, PLLs, Frequency Synthesizers |
| PLL | Yes with Bypass |
| ورودی | HCSL, LVDS, LVHSTL, LVPECL, Crystal |
| خروجی | LVPECL |
| سری | FemtoClock® NG |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | 48-VFQFN Exposed Pad |
| فرکانس حداکثر | 156.25MHz |
| ولتاژ-تامین | 2.375V ~ 3.465V |
| تقسیم/ضرب | Yes/No |
| تعداد مدارهای | 1 |
| نسبت ورودی: خروجی | 3:2 |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 48-VQFN (7x7) |
| دیفرانسیل ورودی: خروجی | Yes/Yes |
در انبار 72 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $34.61 | $33.92 | $33.24 |
حداقل: 1