8N4S003FG-1076CDI8
| سازندگان: | IDT, Integrated Device Technology Inc |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators |
| برگه داده ها: | 8N4S003FG-1076CDI8 |
| توضیحات: | IC OSC CLOCK 200MHZ 10CLCC |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | IDT, Integrated Device Technology Inc |
| دسته بندی محصولات | Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators |
| نوع | Clock Oscillator |
| تعداد | - |
| سری | FemtoClock® NG |
| فرکانس | 200MHz |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | 10-CLCC |
| جریان--عرضه | 129mA |
| ولتاژ-تامین | 2.375V ~ 2.625V |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 10-CLCC (7x5) |
در انبار 52 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1