8737AG-11LFT
| سازندگان: | IDT, Integrated Device Technology Inc |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Clock/Timing - Clock Buffers, Drivers |
| برگه داده ها: | 8737AG-11LFT |
| توضیحات: | IC CLK BUFFER 2:2 650MHZ 20TSSOP |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | IDT, Integrated Device Technology Inc |
| دسته بندی محصولات | Clock/Timing - Clock Buffers, Drivers |
| نوع | Fanout Buffer (Distribution), Divider, Multiplexer |
| ورودی | CML, HCSL, LVDS, LVHSTL, LVPECL, SSTL |
| خروجی | LVPECL |
| سری | - |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| فرکانس حداکثر | 650MHz |
| شماره قسمت پایه | ICS8737-11 |
| ولتاژ-تامین | 3.135V ~ 3.465V |
| تعداد مدارهای | 1 |
| نسبت ورودی: خروجی | 2:2 |
| دمای عملیاتی | 0°C ~ 70°C |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 20-TSSOP |
| دیفرانسیل ورودی: خروجی | Yes/Yes |
در انبار 70 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $5.94 | $5.82 | $5.70 |
حداقل: 1