83947AYI-147LFT
| سازندگان: | IDT, Integrated Device Technology Inc |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Clock/Timing - Clock Buffers, Drivers |
| برگه داده ها: | 83947AYI-147LFT |
| توضیحات: | IC CLK BUFFER 2:9 250MHZ 32TQFP |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | IDT, Integrated Device Technology Inc |
| دسته بندی محصولات | Clock/Timing - Clock Buffers, Drivers |
| نوع | Fanout Buffer (Distribution), Multiplexer |
| ورودی | LVCMOS, LVTTL |
| خروجی | LVCMOS, LVTTL |
| سری | - |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | 32-LQFP |
| فرکانس حداکثر | 250MHz |
| شماره قسمت پایه | ICS83947-147 |
| ولتاژ-تامین | 2.375V ~ 3.6V |
| تعداد مدارهای | 1 |
| نسبت ورودی: خروجی | 2:9 |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 32-TQFP (7x7) |
| دیفرانسیل ورودی: خروجی | No/No |
در انبار 94 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $5.76 | $5.64 | $5.53 |
حداقل: 1